Kaffekanna silver Persien

Kaffekanna silver Persien
Kaffekanna silver Persien
Kaffekanna silver Persien
Kaffekanna silver Persien
Kaffekanna silver Persien
Kaffekanna silver Persien
Kaffekanna silver Persien
Kaffekanna silver Persien

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

KAFFEKANNA, silver, Persien 1900-talets första hälft, stämplad delvis 84, päronformad, heltäckande punsad dekor, hänkeln delvis av trä, höjd 17 cm, vikt 499 g

382633

2016-05-15