Karin Parrow Tema

Karin Parrow Tema
Karin Parrow Tema
Karin Parrow Tema
Karin Parrow Tema

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARIN PARROW (1900-1986), Kvällspromenad i staden, signerad Karin Parrow, olja på duk, 15x22 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Gejiersgatan 14 i Göteborg

382638

2016-05-16