Bernhard Oscarsson

Bernhard Oscarsson
Bernhard Oscarsson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNHARD OSCARSSON (1894-1971): Motiv med kvinna som rensar bär, signerad Oscarsson, olja på pannå, 34x26 cm

382660

2016-05-11