Carl Brandt

Carl Brandt
Carl Brandt
Carl Brandt
Carl Brandt
Carl Brandt
Carl Brandt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL BRANDT (1852-1930): Sommarlandskap med torp, signerad och daterade C. Brandt 1912, olja på duk, ca 53x64 cm

382661

2016-05-11