August Hagborg

August Hagborg
August Hagborg
August Hagborg
August Hagborg
August Hagborg
August Hagborg

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

AUGUST HAGBORG (1852-1921): Franskt strandlandskap, signerad Hagborg, olja på duk, ca 44x60 cm

382662

2016-05-11