Sten Harald Torsslow

Sten Harald Torsslow
Sten Harald Torsslow

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STEN HARALD TORSSLOW (1838-1909): Bergslandskap med fors, signerad SH Torsslow, olja på duk, 99x90 cm

382666

2016-05-11