Greta Gerell oljemålning

 Greta Gerell oljemålning
 Greta Gerell oljemålning
 Greta Gerell oljemålning
 Greta Gerell oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): Landskapsmotiv, signerad Gerell, olja på pannå, ca 37x44 cm

382711

2016-05-12