Joan Miro Ma de Proverbis färglitografi

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): Ma de Proverbis, signerad och numrerad 9/75, färglitografi, 1970, Editerad av Poligrafa, Barcelona, ca 56x76 cm

382724

2016-05-17