Joan Miro Ma de Proverbis litografi

Klubbat för:

11 000 SEK

10 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): Ma de Proverbis, signerad och numrerad 9/75, färglitografi, 1970, Editerad av Poligrafa, Barcelona, ca 56x76 cm

382725

2016-05-17