Klubbat för:
11 000 SEK
10 000 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): Ma de Proverbis, signerad och numrerad 9/75, färglitografi, 1970, Editerad av Poligrafa, Barcelona, ca 56x76 cm
382725
2016-05-17