Helmtrud Nyström blandteknik
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HELMTRUD NYSTRÖM (född 1939): "utan titel", signerad och daterad 1999, blandteknik, 36x47 cm
Kuntoraportti
382733
Päivämäärä:
2016-05-12