Piero Fornasetti glasunderlägg
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERO FORNASETTI, glasunderlägg, 8 st., Italien, bemålat porslin, originalask, i botten märkt Fornasetti Milano / Exclusive for Bonwit Teller, diameter ca 10,5 cm
Smärre slitage, originalask med slitage/skador
382737
2016-05-12