Piero Fornasetti glasunderlägg

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERO FORNASETTI, glasunderlägg, 8 st., Italien, bemålat porslin, originalask, i botten märkt Fornasetti Milano / Exclusive for Bonwit Teller, diameter ca 10,5 cm

Smärre slitage, originalask med slitage/skador

382737

2016-05-12