Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER NYBORG (Danmark, född 1937): "The Norman Winged", signerad Nyborg, daterad a tergo 2011, olja på duk, ca 90 x 70 cm
382753
2016-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här