Barbie Allan dockor

Barbie Allan dockor
Barbie Allan dockor
Barbie Allan dockor
Barbie Allan dockor
Barbie Allan dockor
Barbie Allan dockor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBIE, 2 st, ALLAN, SKIPPER, 1960-70-tal, samt diverse kläder och tillbehör, bl.a
Allan iförd Arabian Nights och Barbie iförd Saturday Matinee

Bruksslitage, skador

382760

2016-05-12