Lars Tärning

Lars Tärning
Lars Tärning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med krusbär och jordgubbar, signerad och daterad Lars Tärning 14, skiktmåleri på pannå, ca 10x36 cm

382773

2016-05-12