Sejdel med lock, Capo di Monte

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SEJDEL med LOCK, porslin, Italien, Capo di Monte, antikiserande reliefdekor, hänkel i form av elefanthuvud, höjd ca 33 cm

Skador, lagningar

382789

2016-05-16