Miniatyrskål i jade

Miniatyrskål i jade
Miniatyrskål i jade
Miniatyrskål i jade
Miniatyrskål i jade

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRSKÅL med hänklar, skuren jade, 1900-tal, höjd ca 4, längd ca 10,5 cm

Smärre nagg

382794

2016-05-12