Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MINIATYRSKÅL med hänklar, skuren jade, 1900-tal, höjd ca 4, längd ca 10,5 cm
Smärre nagg
382794
2016-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här