Otte Sköld

Otte Sköld
Otte Sköld
Otte Sköld
Otte Sköld

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OTTE SKÖLD (1894-1958): Motiv med same, olja på pannå, signerad, ca 35 x 40 cm

382804

2016-05-12