Carl Wadell porträtt av Oscar II
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): Porträtt av Oscar II, signerad och daterad C G Wadell 99, olja på duk, 81x62 cm
Kuntoraportti
382809
Päivämäärä:
2016-05-12