Leonard Wiedh

Leonard Wiedh
Leonard Wiedh
Leonard Wiedh
Leonard Wiedh
Leonard Wiedh
Leonard Wiedh

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEONARD WIEDH (1866-1938): Marint motiv, signerad, olja på duk, 58 x 88 cm

Smärre färgbortfall

382817

2016-05-12