Byrå, 1900-talets mitt

Byrå, 1900-talets mitt
Byrå, 1900-talets mitt
Byrå, 1900-talets mitt
Byrå, 1900-talets mitt
Byrå, 1900-talets mitt
Byrå, 1900-talets mitt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, rokokostil, fanerat i mahogny, tre lådor, höjd ca 79, 104 x 50 cm

Slitage, fanerbortfall

382821

2016-05-12