Stanislaw Zoladz

Stanislaw Zoladz
Stanislaw Zoladz

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Strandbild med klippor och fåglar, signerad Stanislaw Zoladz 2001, färglitografi, 221/350, 57 x 86 cm

382837

2016-05-12