André Lanskoy färglitografier

André Lanskoy färglitografier
André Lanskoy färglitografier
André Lanskoy färglitografier
André Lanskoy färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDRÉ LANSKOY (Frankrike, 1902-1976):(2), Kompositioner, signerade och numrerade Lanskoy 62/100, färglitografi, ca 67x44cm

382843

2016-05-12