Birgit Forsell

Birgit Forsell
Birgit Forsell
Birgit Forsell
Birgit Forsell
Birgit Forsell
Birgit Forsell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGIT FORSELL (född 1909): Dansöser mot blå fond, signerad, olja på duk, ca 22x27 cm

382862

2016-05-12