Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RYNO FRIEBERG (född 1920): Motiv från Nordmanie, signerad Ryno, olja på duk, ca 41x33 cm
Ej Sofielunds säteri, motivet är från Nordmandie ej Sofielunds säteri
382867
2016-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här