Birgit Forsell

Birgit Forsell
Birgit Forsell
Birgit Forsell
Birgit Forsell
Birgit Forsell
Birgit Forsell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGIT FORSELL (född 1909): Dansös, signerad Birgit Forsell, olja på duk, 24x19 cm

382871

2016-05-12