Alf Wallander

Alf Wallander
Alf Wallander
Alf Wallander
Alf Wallander

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALF WALLANDER (1862-1914): Ätande barn, signerad och daterad A. Wallander -96, pastell, 50x60 cm

382875

2016-05-12