Toisma byst

Toisma byst
Toisma byst
Toisma byst
Toisma byst
Toisma byst
Toisma byst
Toisma byst
Toisma byst
Toisma byst
Toisma byst

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KH. TOISMA, (1900-tal): byst, lergods, bemålad, signerad KH Toisma, daterad med romerska siffror, höjd ca 25 cm

Färgbortfall

382894

2016-05-12