Golvlampa 1900-talets mitt

Golvlampa 1900-talets mitt
Golvlampa 1900-talets mitt
Golvlampa 1900-talets mitt
Golvlampa 1900-talets mitt
Golvlampa 1900-talets mitt
Golvlampa 1900-talets mitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i svart lackerade metall samt dekor av mässingringar, märkt Tabo typ 1, justerbar höjd

Slitage

382910

2016-05-12