Fällbord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, inläggningar i pärlemor, höjd ca 79, 52x41 cm

Ytslitage, lagningar

382919

2016-05-12