Burkar med lock

Burkar med lock
Burkar med lock
Burkar med lock
Burkar med lock
Burkar med lock
Burkar med lock

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BURKAR med lock, 2 st snarlika, kolmårdsmarmor, 1900-tal, höjd ca 17-18 cm

Mindre obetydlig nagg

382922

2016-05-12