Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TABURETT, 1700-tal, gustaviansk, förgylld, skuren dekor, blommig klädsel av petit-point, höjd ca 46 cm
Ytskador
382926
2016-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här