Vas gallerkruka

Vas gallerkruka
Vas gallerkruka
Vas gallerkruka
Vas gallerkruka
Vas gallerkruka
Vas gallerkruka
Vas gallerkruka
Vas gallerkruka
Vas gallerkruka
Vas gallerkruka

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOSEF EKBERG, vas, "sgrafitto, Gustafsberg 1911, höjd 9 cm, GALLERKRUKA, handmålad dekor i form av blommor, Östtyskland, 1900-talets andra hälft, höjd 17 cm

Vasen med mindre nagg

382935

2016-05-12