Bålskål

Bålskål
Bålskål
Bålskål
Bålskål

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÅLSKÅL på fat, glas, omkring 1900, bemålat samt förgyllt opalinglas, höjd 31, fatets diameter 28 cm

Fat med nagg

382968

2016-05-13