Ljusstakar mässing

Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 9 st, mässing, 1800/1900-talet, varav 2 st. Skultuna Bruk, höjd 8-16 cm

Slitage och bucklor

382970

2016-05-13