Mässingsljusstakar

Mässingsljusstakar
Mässingsljusstakar
Mässingsljusstakar
Mässingsljusstakar
Mässingsljusstakar
Mässingsljusstakar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KONTORSLJUSSTAKAR, 6 st, mässing, omkring 1900, bl.a. Skultuna Bruk, höjd 11,5-16 cm

Skador och bucklor

382973

2016-05-13