Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BESTICK, 38 dlr, silver, olika modell, bl.a. matsked modell Svensk Spetsig sent 1700-tal, 12 skedar modell Disa samt 6 skedar modell Haga, kontrollstämplade, totalvikt ca ca 710 g
382982
2016-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här