Lisa Larson katten Moses

Lisa Larson katten Moses
Lisa Larson katten Moses
Lisa Larson katten Moses
Lisa Larson katten Moses
Lisa Larson katten Moses
Lisa Larson katten Moses

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LISA LARSON, figurin, Moses, 1900-talets andra hälft, Gustavsberg, stengods, signerad, höjd, ca 14, längd 30 cm

382985

2016-05-13