Fickur Omega

Fickur Omega
Fickur Omega
Fickur Omega
Fickur Omega

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OMEGA, fickur, silver, vitemaljerad urtavla, dekor med förgyllt lokomotiv, diameter ca 50 mm

Visst slitage

382991

2016-05-13