Fickur 3 st

Fickur 3 st
Fickur 3 st
Fickur 3 st
Fickur 3 st
Fickur 3 st
Fickur 3 st

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, 3 st, 1800-tal, varav 1 st G. Clarke Huddersfield i silver samt 2 st försilvrade, ena urverket försett med miniatyrkompass, diameter ca 50 mm

Bruksslitage

382995

2016-05-13