Henri Goetz litografi

Henri Goetz litografi
Henri Goetz litografi
Henri Goetz litografi
Henri Goetz litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRI GOETZ (1909-1969): Utan titel, signerad Goetz, färglitografi, 98/200 24,5x31,5 cm

Gulnad

383005

2016-05-13