Bordspendyl senempire
2016-05-13
383047
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSPENDYL, 1800-tal, senempire, brons, delvis förgylld, urtavla med romerska siffror, höjd ca 29, 33x12,5 cm
Nyckel o pendel saknas, tuschrester