Peter Paul färglitografi

Peter Paul färglitografi
Peter Paul färglitografi
Peter Paul färglitografi
Peter Paul färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER PAUL (född 1943), Venedig, signerad och daterad Peter Paul -71, färglirografi tryckt på BFK Rives, bladstorlek 57x76 cm

383054

2016-05-13