Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PETER PAUL (född 1943), Venedig, signerad och daterad Peter Paul -71, färglirografi tryckt på BFK Rives, bladstorlek 57x76 cm
383054
2016-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här