Figuriner Aluminia
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALUMINIA, figuriner, 2 st, fajans, ur "Aftenselskabet", troligen design Kai Nielsen samt ur "Karnevalsfigurer" troligen Rasmus Haboe, 1900-talets första hälft, höjd 19,5-23,5 cm
Krackeleringar
383057
2016-05-13