Ljusstakar Louis XV-stil

Ljusstakar Louis XV-stil
Ljusstakar Louis XV-stil
Ljusstakar Louis XV-stil
Ljusstakar Louis XV-stil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets början, Louis XV-stil, brons, förgyllda, höjd ca 12 cm

383063

2016-05-13