Hylla/ tavlett 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HYLLA/ TAVLETT, 1800-talets andra hälft, svärtat trä, bakstycke med spegelglas, kolonetter i keramik med dekor av polykroma blommor, höjd ca 50, 65x19 cm

Foliering med skador, dekor med skador

383091

2016-05-13