Kyrkljusstakar 1800-tal

Kyrkljusstakar 1800-tal
Kyrkljusstakar 1800-tal
Kyrkljusstakar 1800-tal
Kyrkljusstakar 1800-tal
Kyrkljusstakar 1800-tal
Kyrkljusstakar 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KYRKLJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, försilvrade, höjd ca 65 cm

Ytslitage

383094

2016-05-13