Lars Tärning

Lars Tärning
Lars Tärning
Lars Tärning
Lars Tärning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS TÄRNING (född 1945): Citroner, signerad och daterad Lars Tärning -16, skiktmåleri på pannå, 20x33 cm

383107

2016-05-13