Lars Tärning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med clementiner i blått fat, signerad och daterad Lars Tärning -16, skiktmåleri på pannå, 25x33 cm
Kuntoraportti
383110
Päivämäärä:
2016-05-13