Lars Tärning

Lars Tärning
Lars Tärning
Lars Tärning
Lars Tärning

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med clementiner i blått fat, signerad och daterad Lars Tärning -16, skiktmåleri på pannå, 25x33 cm

Kuntoraportti

383110

Päivämäärä:

2016-05-13