Ytterfoder Rörstrand

Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, ytterfoder, 1900-talets början, porslin, pagodmotiv med örnmaskaroner, höjd 40, diameter ca 41 cm

Sprickor, nagg

383118

2016-05-13